BeşiktaşGenel

 Beşiktaş’ta Onana sıkıntısı


Beşiktaş’ta dikkat çekemeyen Jean Onana’nın, yönetim ile Şenol Güneş arasında anlaşmazlığa neden olduğu belirtildi. Güneş’in, Onana’nın kiralanmasını talep ettiği ancak yönetimin bu isteği reddettiği iddia ediliyor.

Beşiktaş’ın Fransız takımı Lens’ten transfer ettiği ve 4 yıllık sözleşme imzaladığı Jean Onana, şimdiye kadar sergilediği performansla beklentilerin altında kaldı.

23 yaşındaki Kamerunlu orta saha oyuncusuyla ilgili çıkan bir iddia, dikkat çekiyor.

Şenol Güneş’in, Süper Lig’de 2 maçta sadece 2 dakika, Konferans Ligi’nde ise 4 maçta 108 dakika süre verdiği futbolcudan memnun olmadığı ve oyuncunun kiralanması talebinde bulunduğu gün yüzüne çıkmış durumda. Onana konusunu yönetimle de görüşen Güneş’e, Siyah-Beyazlı kulübün yetkililerinin, “Onana, yeni transferimiz. Taraftarın büyük tepkisini çekeriz” diyerek bu isteği reddettiği iddia ediliyor.

Şenol Güneş’in, 4 milyon Euro bonservis bedeli ödenen 1.89 boyundaki futbolcu için ideal 11’de yer vermediği ve oyuncunun takım seviyesinin altında olduğunu düşündüğü haberlere yansıdı.

Onana’nın forma şansı bulma ihtimalinin düşük olduğu, ancak yönetimin Onana’nın daha fazla oynamasını beklediği de gelen haberler arasında yer alıyor. Beşiktaş taraftarları ve futbol camiası, Jean Onana’nın geleceğini merakla bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir