Beşiktaş

Beşiktaş’ta Şenol Güneş Sürprizi!


Beşiktaş, teknik direktör arayışları kapsamında kulislerde sıkça konuşulan isimlerden biri olan Şenol Güneş’i gündemine aldı. Kulübün Başkanı Hasan Arat, bu doğrultuda Şenol Güneş ile ilk temasını kurdu.

Portekizli teknik adam Fernando Santos ile yollarını ayıran Beşiktaş, yeni bir hoca arayışı içerisinde. Bu süreçte adı sıkça geçen isimler arasında tecrübeli teknik direktör Şenol Güneş de bulunuyor.

Almanya’da Nuri Şahin ile görüşen Başkan Hasan Arat, ayrıca Sergen Yalçın’la da telefon üzerinden bir görüşme gerçekleştirmişti.

Sabah gazetesinin haberine göre, Hasan Arat, Şenol Güneş ile ilk temasını sağladı ve ikili arasında fikir alışverişi gerçekleşti.

Kulüp kaynakları, Arat’ın yakın zamanda yönetim kuruluyla bir araya gelerek teknik direktör konusundaki son durumu değerlendireceğini belirtiyor.

Daha önce Beşiktaş’ta 2 dönem görev yapan Şenol Güneş, 2015-16 ve 2016-17 sezonlarında takımıyla üst üste 2 Süper Lig şampiyonluğu yaşamıştı.

71 yaşındaki deneyimli teknik adam, son olarak 6 Ekim 2023’te Beşiktaş’tan ayrılmıştı. Kulüp, Şenol Güneş’in tekrar takımın başına geçmesiyle ilgili çalışmalarını sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir