BeşiktaşGenel

Beşiktaş’ta Valentin Rosier Ayrılığı


Beşiktaş Kulübü, Fransız sağ bek oyuncusu Valentin Rosier’in OGC Nice kulübüne satın alma opsiyonlu kiralık transferi konusunda anlaşma sağladığını resmi olarak duyurdu.

Kulüp tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yapılan açıklamada, “Profesyonel futbolcumuz Valentin Rosier’in 2023-2024 sezonu sonuna kadar olan geçici transferi konusunda OGC Nice kulübüyle ve oyuncuyla anlaşmaya varılmıştır. Bu süre zarfında oyuncunun maaşı OGC Nice kulübü tarafından karşılanacaktır” ifadeleri kullanıldı.

Bu transfer, Beşiktaş’ın kadro planlaması ve futbolcu rotasyonunu güçlendirme stratejisinin bir parçası olarak ortaya çıkmaktadır.

Valentin Rosier, Beşiktaş forması altında gösterdiği performans ve sağ bek pozisyonundaki yetenekleriyle dikkat çekmiş, bu nedenle Nice kulübü tarafından kiralama opsiyonuyla transfer edilmiştir.

Beşiktaş Kulübü, Rosier’in Nice’de geçireceği dönem boyunca kendisine başarılar dilerken, aynı zamanda oyuncunun Beşiktaş’a olan katkılarından dolayı teşekkür etmiştir.

Transferin detayları ve oyuncunun sergilediği performansın takipçiler tarafından büyük bir ilgiyle izleneceği bu süreçte, Beşiktaş taraftarları, Rosier’in Nice macerasının başarılı geçmesini umut etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir