BeşiktaşGenel

Beşiktaş’ta Yusuf Yazıcı SürpriziGalatasaray CEO’su Erden Timur’un Ocak transfer döneminde Paris’te bir araya geldiği Yusuf Yazıcı’dan sürpriz bir hamle geldi. Milli oyuncu, yıllardır kariyerinin sıkışıp kalmasına neden olan menajeri Adem Cebeci ile yollarını ayırdı ve menajerliğini İsrailli Pini Zahavi’ye verdi.

Bu kararın altında yatan önemli bir neden ise Zahavi’nin Beşiktaş ile yakın ilişkisi oldu.

Pini Zahavi’nin Galatasaray’da etkili bir isim olduğu biliniyor. Özellikle Aboubakar’ın menajerliğini yapması ve sezon başında Amartey’i takıma kazandırması dikkat çekti. Ayrıca, Zahavi’nin Rosier’in transferinde de rol aldığı biliniyor. Geçmişte ise “Aboubakar gidecek, Lewandowski gelecek” gibi iddiaların arkasındaki ismin yine Zahavi olduğuna dair spekülasyonlar vardı.

Yusuf Yazıcı’nın Lille ile sözleşmesinin sona ermesi, pek çok üst düzey takımın ilgisini çekiyor. Galatasaray’ın yanı sıra, milli oyuncuyla ilgilenen diğer kulüpler arasında Beşiktaş’ın da olduğu konuşuluyor. Ernest Muci transferi için Beşiktaş’ın adının geçmesine rağmen, Yusuf Yazıcı’nın Beşiktaş ile ilişkilendirilmesi, transfer dedikodularını daha da heyecanlı hale getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir