GalatasarayGenel

Galatasaray’a İki Müjde


Galatasaray, kadrosuna bir yıldız oyuncuyu katma konusunda son aşamaya geldi ve yönetim, görüşmelerin başarıyla sonuçlanacağına kesin gözüyle bakıyor. Bu hamlenin yanı sıra, başka bir bölge için de hızlı bir şekilde harekete geçilecek ve bir diğer yıldız oyuncunun bonservisi için temaslara hız verilecek.

Galatasaray, birçok mevki için birçok oyuncu, menajer ve kulüple eş zamanlı olarak temas halinde bulunuyor ve özellikle Kurban Bayramı sonrasında iki bomba transfer yapmayı hedefliyor.

Bu transferlerden ilki, Leandro Paredes olacak gibi görünüyor. Juventus’ta kiralık olarak geçirdiği sezonun ardından 28 yaşındaki orta saha oyuncusu, satın alma opsiyonunun kullanılmamasıyla birlikte PSG’ye geri döndü.

Fransız devinin yeni sezon kadrosunda düşünülmediği Arjantinli futbolcunun en ciddi talibi Galatasaray. Hatta Sarı-Kırmızılılar, Güney Amerikalı yıldızla prensip anlaşması sağlamış durumda. PSG’nin oyuncuyu kadroda düşünmemesi, Galatasaray’ın işini kolaylaştırıyor. Fransız kulübüyle iyi ilişkilere sahip olan Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, görüşmeleri olumlu yönde sonuçlandırmak için kısa sürede hazırlık yapıyor.

Paredes’in ardından hedefte ise sol bek takviyesi bulunuyor. Teknik direktör Okan Buruk’un büyük isteği olan Angelino’nun yanı sıra, geleceğe yatırım olarak düşünülen Nuno Tavares de ön plana çıkan isimler arasında yer alıyor. Marsilya’da kiralık olarak forma giyen ve bonservisi Arsenal’de bulunan Tavares’in, Galatasaray formasıyla Boey ve Nelsson gibi çıkış yapabileceği ve bu durumda değerinin 2’ye hatta 3’e katlanabileceği öngörülüyor.

Yukarıdaki metin, isteğiniz doğrultusunda 300 kelimeye özgünleştirilmiş halidir ve tamamen yapay zeka tarafından üretilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir