GalatasarayGenel

Galatasaray’da Torreira Ayrılığı


Galatasaray’ın şampiyonluğunda büyük katkıları olan Lucas Torreira’nın menajeri, İtalyan basınına açıklamalarda bulundu.

Önceden İtalyan basınında, güçlü kulüplerden Lazio’nun Galatasaraylı Lucas Torreira ile ilgilendiği haberleri yer almıştı.

Torreira’nın menajeri Pablo Bentancur, transfer iddialarıyla ilgili La Lazio Siamo Noi’e konuşarak açıklamalarda bulundu.

Bentancur, Torreira’nın kendini kanıtladığını belirtti ve şunları söyledi: “Torreira, kendini Sampdoria’da kanıtladı ve Arsenal’deki ilk yılında en iyisiydi. Şu anda kendisi ve futbolu olgunlaştı. Galatasaray, onu satış listesine koymadı. Bu sezonki performansıyla da başarı primlerini kazandı.”

Torreira’nın satılık olmadığını ancak yine de Lazio ile masaya oturacaklarını ifade eden Bentancur, “Dürüst olmak gerekirse, gelecek hafta Lazio ile masaya oturacağım ve resmi görüşmeleri yapacağım. Lazio gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde yer alacak ve Lucas İtalya’yı her zaman sevmiştir. Lucas satılık değil, ancak işler her zaman böyledir” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir