Fenerbahçe

Jose Mourinho, Fenerbahçe İçin Geliyor!


Türk futbolunda tarihi bir gün yaşanıyor… Dünyaca ünlü Portekizli teknik direktör Jose Mourinho, Fenerbahçe ile iki yıllık bir anlaşma imzaladı ve bugün İstanbul’a geliyor. Dün gece Borussia Dortmund ile Real Madrid’in karşı karşıya geldiği UEFA Şampiyonlar Ligi Finali’nde Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Acun Ilıcalı ile bir araya gelen Mourinho, anlaşmayı sağladıktan sonra bu akşam Kadıköy’de olacak.

Jose Mourinho, Fenerbahçe’ye imza atmak üzere Londra’dan özel bir uçakla yola çıktı. Portekizli teknik adamın uçağının İngiltere yerel saati ile 09.07’de kalkış yapması dikkat çekti.

‘Mou Zamanı!’
Fenerbahçe, Mourinho’yu heyecanla beklerken sosyal medya platformu X’ten bir paylaşım daha yaptı. Paylaşımda Mourinho’nun kazandığı şampiyonlukların listelendiği bir görsele “Mou zamanı” notu düşüldü.

Fenerbahçe, dün gece yaptığı bir duyuruyla Jose Mourinho’nun bugün saat 19:00’da Ülker Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda olacağını açıkladı. Paylaşılan videoda taraftarlara seslenen Mourinho, “Merhaba Fenerbahçeliler, yarın Kadıköy’de buluşuyoruz. Haydi yolculuğumuza başlayalım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu