BeşiktaşGenel

Miha Zajc Beşiktaş’ta


Beşiktaş, orta saha takviyesi için Fenerbahçe’nin Sloven oyuncusu Miha Zajc’ı transfer etme konusunda adımlar atmaya hazırlanıyor. Fenerbahçe’nin kadro planlamasında düşünülmeyen Zajc için Beşiktaş’ın devreye girdiği belirtiliyor.

Amir Hadziahmetovic’in sakatlığı sonrasında orta saha takviyesi yapmak isteyen Beşiktaş, Zajc’ı kiralama opsiyonuyla gündemine aldı.

Fenerbahçe’den ayrılmak istemeyen Miha Zajc’ın, İstanbul’da kalmak isteği, Beşiktaş’ın bu transferde devreye girmesinde etkili oldu. Beşiktaş’ın Zajc’ı 6 aylığına kiralama teklifi yaptığı ifade ediliyor.

Beşiktaş’ın, Zajc’ın performansına bağlı olarak satış opsiyonu eklemek istediği, ancak Fenerbahçe’nin zorunlu satış opsiyonu koymak istediği belirtiliyor.

Transferin detaylarına göre, Beşiktaş’ın Zajc’ı 6 aylığına kiralama teklifi Fenerbahçe tarafından olumlu karşılanırken, kiralama ücreti olmadığı ve Zajc’ın maaşının Beşiktaş tarafından karşılanacağı ifade ediliyor. Sloven futbolcu, bu sezon Fenerbahçe formasıyla 12 maçta sahaya çıkarak 2 gol atmıştı. Transferin sonuçlanması için tarafların görüşmeleri sürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir