Beşiktaş

Semih Kılıçsoy’a Dev Teklif!


Beşiktaş’ın genç yeteneği Semih Kılıçsoy’a İngiliz devinden büyük bir transfer teklifi geldi. Avrupa’nın önde gelen kulüpleri, henüz 18 yaşındaki bu golcüyü kadrolarına katmak için Beşiktaş’ın kapısını çalmaya başladı bile.

Gelen bilgilere göre, İngiliz devi Fulham, Semih Kılıçsoy’u transfer etmek için Beşiktaş yöneticileriyle temas kurdu. Fulham, genç yıldızı kadrolarına katmak için 15 milyon Euro’luk bir bonservis bedeli önerdi. Ancak Beşiktaş yönetimi, bu teklifi yetersiz buldu ve Semih’i 15 milyon Euro karşılığında asla bırakmayacaklarını iletti. Durumun daha yüksek bir teklif olması halinde yeniden değerlendirilebileceği belirtildi.

Fulham ise bu transfer için oldukça istekli olduğunu belirtti ve Beşiktaşlı yöneticilerle tekrar temas kurarak yeni bir teklif hazırlayacaklarını iletti.

Semih Kılıçsoy, Beşiktaş ile olan sözleşmesini 2028 yılına kadar uzatmış durumda. Bu sezon siyah beyazlı formayla 30 maça çıkan genç yetenek, 11 gol atarak ve 3 asist yaparak takımına önemli katkılar sağladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir