BeşiktaşGenel

Transfer Beşiktaş’a Hayırlı Olsun


Beşiktaş’ta transfer çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda, Beşiktaş 2. Başkanı Hüseyin Yücel’in özel uçakla Fransa’ya gittiği ve Paris Saint-Germain (PSG) ile transfer görüşmelerine başladığı öğrenildi.

Hüseyin Yücel’in Fransız yöneticilerle bir araya gelerek Portekizli stoper Danilo Pereira ve İtalyan orta saha oyuncusu Cher Ndour için görüşmelerde bulunduğu ifade edildi.

Beşiktaş’ın transfer planı, sözleşmesi 2025 yılında bitecek olan Danilo Pereira’yı bonservisiyle transfer etmek ve kontratı 2028’de sona erecek olan Cher Ndour’u 1,5 yıllığına kiralık olarak kadroya katmak şeklinde öne çıkıyor.

Ayrıca, teknik direktör Fernando Santos’un Portekizli futbolcu Danilo Pereira’nın transferini oldukça istediği belirtiliyor.

Transfer görüşmelerinin birkaç gün içinde netlik kazanması bekleniyor. Cher Ndour, bu sezon PSG formasıyla 4 maça çıkarken, 19 yaşındaki oyuncu 1 gol atmıştı. Danilo Pereira ise bu sezon PSG’de 17 maça çıkarak 1 asist kaydetmişti. Beşiktaş yönetimi, bu oyuncuları kadroya katma konusunda kararlılığını sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir