Trabzonspor

Trezeguet Sezonu kapattı!


Trabzonspor’un Mısırlı yeteneği Mahmoud Trezeguet’in sağ alt adalesinde bir sakatlık tespit edildi ve bu sezon artık sahaya çıkamayacak. Ziraat Türkiye Kupası yarı finali öncesinde yaşanan bu kötü haber, takımı için bir kayıp olarak nitelendiriliyor. Samsunspor deplasmanında ilk 11’de başlayan ancak maç ilerledikçe oyundan alınan Trezeguet’in, yaşadığı sakatlık nedeniyle sezonu kapatmak zorunda kaldığı açıklandı.

Sağlık Kurulu Başkanı Doç. Dr. Ahmet Beşir, Trezeguet’in sağlık durumu hakkında yapılan açıklamada, futbolcunun Yılport Samsunspor maçı sırasında yaşadığı ağrı sonrasında yapılan muayene ve MR sonuçlarında sağ alt adalesinde yaralanma tespit edildiğini belirtti. Oyuncunun tedavisine sağlık ekibi tarafından hemen başlandığı ifade edildi.

Bu sakatlık nedeniyle Trezeguet, Karagümrük maçında forma giyemeyecek. Trabzonspor’un geçtiğimiz sezon Aston Villa’dan transfer ettiği ve 2026’ya kadar sözleşmesi devam eden Trezeguet’in durumu, takım için önemli bir kayıp olarak değerlendiriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir